Kontakta Macpatric 08 - 650 15 00 (Vardagar 9-17)
Kassa 0

Kontakt

Butiken är öppen vardagar kl. 09.00 till 17.00. Webbshoppen är alltid öppen.

Växelnummer: 08-650 15 00

Beställningar på web: shop@macpatric.se

Mail till konsulterna: mac@macpatric.se

Karhu Alatalo
E-post karhu@macpatric.se
Telefon 076-677 12 21

Richard Sundqvist - Företagsförsäljning av Apples hårdvara och tillbehör
E-post richard@macpatric.se
Telefon 070-750 09 19

William Andersson
E-post william@macpatric.se
Telefon 073-714 99 96

Leo Nyman (Arbetstid kl 11.00 till 19.00)
E-post leo@macpatric.se
Telefon 073-806 64 67

Patrik Hallberg
E-post 
patric@macpatric.se
Telefon 
073-313 00 88

Kalle Axelman
E-post 
kalle@macpatric.se
Telefon 
079-098 09 20

Janne Lindström
E-post janne@macpatric.se

Adress
Karlsviksgatan 19
112 41 Stockholm

 

Kontaktformulär

Sale

Unavailable

Sold Out